BİLGİ & REZERVASYON 0258 300 06 20

Vista Termal Otel Otel Özellikleri

Bölge Bilgileri

Vista Termal, Pamukkale Yukarışamlı Köyündedir. Pamukkale’ye 3 km, Karahayıt’a 8 km mesafededir. Denizli Havaalanına 70 km uzaklıktadır.

Konaklama Politikası

Vista Termal’de havuz keyfi yaz kış devam ediyor
2 adet kapalı sıcak, 2 soğuk havuzumuz ve 1 adet çocuk havuzumuz günün yorgunluğunu en güzel şekilde atmanız için tasarlanmıştır. Havuzlarımızda termal tatilin dinlendirici ve tedavi edici etkisini en üst düzeyde yaşayacaksınız.

Kapalı ve açık havuzlarımız ile Vista Termal’de havuz keyif yaz kış devam ediyor. Açık havuz ve çevresi, siz değerli misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir şekilde güneş ve havuz keyfi yaşamanıza olanak sağlarken kapalı havuzlarımız ile termal tatilin yenileyici etkisini hissedeceksiniz.

Odalarımıza,
Giriş Saati 14:00, Çıkış Saati 12:00

Vista Termal Otel, yarım pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Sabah ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir. Tesiste 1 ana restoran, 1 adet kapalı restoran ayrıca lobby bar, pool bar bulunmaktadır. Kahvaltı 07:00-10:00, akşam yemeği 19:00-21:00 saatleri arasındadır. Ayrıca misafirlerimiz için saat 16:00 17:00 arası ücretsiz beş çayı ikramlarımız bulunmaktadır.

Odalar

Vista Termal’de 212 standart, 4 suit, 1 engelli odası olmak üzere toplam 218 oda bulunmaktadır. Odalar ferah ve şık bir görünüme sahiptir ve tümünde balkon, tv, merkezi klima, telefon, halı zemin ve küvet bulunmaktadır.
Yemyeşil bir bahçe manzarası ve geniş balkonları, günlük kullanımınızı düşünerek hazırlanan ufak detaylar, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Otel Bilgileri

Karahayıt kaplıcalarına yakın, 140.800 m2 ve yemyeşil bir alana kurulu 4 Yıldızlı Vista Termal Hotel; şifalı termal suları, sıcak ve soğuk havuzları, termal konaklamada yarım pansiyon konsepti ve ilgili çalışan kadrosuyla sizi eşsiz bir tatile çağırıyor.

Vista Termal’de keyifli bir doğa tatili yaparken; ruhen ve bedenen tazelenip, tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde 4 yıldızlı otel konforunu yaşayabilirsiniz.2 adet kapalı sıcak, 2 soğuk havuzumuz ve 1 adet çocuk havuzumuz günün yorgunluğunu en güzel şekilde atmanız için tasarlanmıştır. Havuzlarımızda termal tatilin dinlendirici ve tedavi edici etkisini en üst düzeyde yaşayacaksınız.Vista Termal Pamukkale, yarım pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir.Tesiste 1 ana restoran, 1 adet kapalı restoran ayrıca lobby bar, pool bar, vitamin bar ve snack bar bulunmaktadır. Oda servisi de mevcuttur.Vista Termal’de siz değerli misafirlerimizin keyifli vakit geçirebilmesi için şömine başında canlı müzik dinletileri, spor aktiviteleri düzenlenmekte ve ayrıca lobby bar, pool bar, vitamin bar ve snack bar bulunmaktadır.Vista Termal Spa merkezi , doğadan gelen güzellik ve huzur ile hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirmenizi sağlar.

Servisler

Doğadan gelen güzellik ve huzur
Vista Termal Spa merkezi , doğadan gelen güzellik ve huzur ile hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirmenizi sağlar. Bir süreliğine her şeyi unutmanızı, duyularınızın yalnızca huzur ve mutluluğa açık olmasını sağlayan masajlar, aynı zamanda en eski ve doğal şifa yöntemlerinden biridir.

Zengin kültürümüzün mirası Türk hamamları, bu geleneği yaşamak isteyen tüm konuklarımızın hizmetindedir. Gelenekler ve kültürler ile şekillenmiş bakımları tercih edenler için Vista Termal’de hamam keyfi sizi bekliyor.

Ulaşım

Vista Termal, Pamukkale Yukarışamlı Köyündedir. Pamukkale’ye 3 km, Karahayıt’a 8 km mesafededir. Denizli Havaalanına 70 km uzaklıktadır.